Fotel fryzjerski FIORE BR-3857 Wrzosowy

BR-3857 Wrzosowy

Ostatnie egzemplarze!

Innowacyjny fotel oferowany przez grupę Proestetic Fiore BR-3857 spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Więcej szczegółów

819,00 zł

Więcej informacji

Trafny wybór fotela jest bez wątpienia najważniejszym priorytetem fryzjera, komfort pracy i wygoda klienta jest najważniejsza.W salonie fryzjerskim klient spędza znaczną ilość czasu z uwagi na rodzaj usługi fryzjerskiej- czas liczymy od co najmniej godziny w przypadku ondulacji lub farbowania znacznie dłużej. Więc główny element w salonie fryzjerskim (poza dobrze wyszkolonym stylistom) jest ważna wygoda i komfort podczas strzyżenia, farbowania czy modelowania. Kolejnym bardzo ważnym elementem jest ergonomia pracy oraz funkcjonalność - fotel fryzjerski powinien być łatwy w obsłudze dla stylisty.

Obicie fotela pokryty jest skóra ekologiczną wysokiej jakości. Dodatkowo fotel posiada hydrauliczną regulację wysokości wraz z chromowaną podstawą - dlatego też model ten prezentuje się bardzo efektownie.

Wystrój Twojego salonu jest jego wizytówką. Zainwestuj w najlepsze meble fryzjerskie "Proestetic". Wybierz fotel fryzjerski, który zapewni Twoim klientom wygodę, a fryzjerom doskonałe warunki pracy.

Dodatkowe informacje:

Hydrauliczna regulacja wysokości
Chromowana podstawa
Obicie wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej

Wymiary:

Szerokość siedziska: 48 cm
Głębokość siedziska: 48 cm
Wysokość oparcia fotela: 45 cm
Wysokość fotela min: 51 cm
Wysokość fotela max: 62 cm
Przekątna podstawy: 60 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: