Kombajn kosmetyczny 8 w 1 BR-8800 A

BR-8800 A

Ostatnie egzemplarze!

Kombajn kosmetyczny 8 w 1 BR-8800 A Innowacyjne urządzenie, które Firma Proestetic ma w swojej ofercie by Twój salon spełniał warunki równe prawdziwej klinice kosmetologicznej,niezbędne w SPA.

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

Więcej informacji


Wybór profesjonalnych urządzeń do salonów urody wiąże się z trafnym wyborem i kierowanie się zapotrzebowaniem rynku kosmetycznego i indywidulnym klienta.Ma decydujący wpływ na sukces biznesu firmy.Główne atuty przy wyborze to najwysza jakość i komfort jaki skuteczność sesji zabiegowych urządzeń.Priorytetem jest własny sukces.Wybierz kombajn kosmetyczny, którym wykonasz zabiegi ze 100 % skutecznością i osiągniesz satysfakcjonujące zadowolenie klienta. Urządzenie 8w1 BR-8800A rozszerzy ofertę Twojego gabinetu o osiem profesionalnych zabiegów pielęgnacyjnych i terapeutycznych:galwanizację i elektroterapię.

Funkcje:

Vacum
High-frequency - elektroterapia
Brush
Spray
Galwan
Wapozon z ozonem – nawilżacz
Lampa z lupą
Lampa Wooda

Vacuum:

Podciśnienie (ssanie) zastosowane do masażu próżniowego dającego lepsze ukrwienie powierzchni skóry i ogólną poprawę krążenia w obrębie obszaru zabiegu i służy do zamykania porów jak i usuwania zanieczyszczeń skóry pochodzenia komórkowego.Ułatwienie w głębokim oczyszczaniu skóry.

High-Frequency - elektroterapia:

Wspomaga wykonywanie elektromasaży i wykorzystuje prąd d'Arsonvala.Wynik kontaktu szklanej elektrody ze skórą iskrzenie ma wpływ pobudzający skórę i tkanki podskórne, mięśnie i pośrednio na narządy wewnętrzne, a wytwarzanie ozonu w trakcje sesji zabiegu działa bakteriobójczo. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, przyspiesza przemianę materii, ważny czynnik zwiększenia absorbcji substancji odżywczych i leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.

Brush:

Perfekcyjny masaż skóry, wspomaga peeling w dowolnym miejscu ciała.Wymienne różnorodne nasadki dają bezcenne wsparcie w sesjach kosmetycznych, stymulując intensywność działania substancji czynnych zawartych w kosmetykach i przyśpieszając ich działanie. Wzrasta skuteczność zabiegu i skraca się czas jego wykonania.

Spray:

Rozprowadzanie płynów podciśnieniem : preparaty kosmetyczne przeznaczone do sesji zabiegowych.

Galwan:

Galwanizacja i jonoforeza i inne zabiegi kosmetyczne wykorzystujące oddziaływanie prądu galwanicznego na tkanki.Dopuszczalne stosowanie przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach, przy usuwaniu których korzysta się z pozytywnego oddziaływania prądu galwanicznego na organizm ludzki.

Wapozon z ozonem – nawilżacz:

Nawilżanie skóry za pomocą pary, zmiękczanie skóry, otwieranie pory, rozluźnianie mięśnji twarzy co ułatwia zabieg oczyszczania i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Pozwala na stosowanie aromaterapii i ziołoterapii.

Lampa z lupa:


Lampa powiększająca, posiada wysokiej jakości refrakcyjne szkło powiększające i wbudowane oświetlenie, które pozwala na idealne oświetlenie obszaru zabiegu pacjenta,daje nam komfort pracy i ma wpływ na skuteczność sesji.Lampa umieszczona na ruchomym ramieniu,pozwala nam na odpowiednie ustawienie wysokości i odległości.Jest niezbędna w trakcie zabiegów kosmetycznych.

Lampa Wooda:

Profesjonalna lampa emitująca długofalowe promieniowanie ultrafioletowe, pozwala na dokładne obejrzenie skóry.
Rodzaj cery oraz schorzenia skóry oświetlone lampą Wooda pokazuje nam różnobarwne odbicia.

Dane techniczne:

Zasilanie: 220 V
Waga: 28 kg
Wymiary urządzenia: 155 x 45 x 40 cm
Wymiary opakowania: 97 x 64 x 48 cm
Okres gwarancji: 2 lata

30 innych produktów w tej samej kategorii: