Urządzenie do mezoterapii Multi Cosmo 6 Zobacz większe
Urządzenie do mezoterapii Multi Cosmo 6

Multi Cosmo 6

Ostatnie egzemplarze!

Wielozadaniowe urządzenie do mezoterapii bezigłowej.

Więcej szczegółów

5 530,00 zł

Więcej informacji


Mezoteriapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest to zabieg pozwalający na nieinwazyjne metody wprowadzania do skóry właściwej substancji leczniczych służących głównie do redukcji cellulitu i odmładzania skóry .

Do zabiegu używamy laseru biostymulującego i innowacyjnych impulsów elektrycznych, z wykożystaniem techniki drenażu limfatycznego, które mają za zadanie wprowadzić do skóry substancje aktywnej. Sesja pozwala na pokonanie bariery naskórkowej i przeniknięcie w głąb skóry składników aktywnych żelu, nosi nazwę Aquaforezy.

Etapy zabiegu:

Aquaforeza to proces kilkufazowy. W pierwszej fazie aktywnego transportu impulsy elektryczne mają za zadanie poszerzyć ujścia mieszków włosowych, gruczołów potowych i łojowych umożliwiając transport substancji leczniczych do głębszych warstw skóry. Jednocześnie nawilżają, odżywiają i regenerują skórę .Działają jako przeciw utleniacze oraz poprawiąją przepływ krwi w naczyniach mikrokrążenia.W fazie drugiej tonizacji mięśni dochodzi do pobudzenia włókien mięśniowych i stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu.

Trzecia faza –stymulacja drenażem limfatycznym –uaktywnia układ limfatyczny, ułatwia wydalanie produktów przemiany materii, wzmacnia zdolności regeneracyjne skóry .

Te etapy terapii mogą być poprzedzane fazą laseroterapii .Naświetlanie wykonywane jest głowicą prysznicową, emitującą światło czerwone i podczerwone. Laseroterapia daje efekt biostymulujący, wzmaga przemiany komórkowe oraz nasila procesy naprawcze .

Wskazania do zabiegu:

Cellulit
Zmarszczki
Skóra sucha, wiotka, zmęczona
Objawy fotostarzenia skóry -,,fotoaging’’
,,skóra palaczy’’

Przeciwwskazania do zabiegu:

Nowotwory
Ciąża
Stwardnienie rozsiane
Rozrusznik serca
Padaczka
Zapalenie żył i naczyń chłonnych
Nadczynność tarczycy
Niedoczynność tarczycy
Menstruacja
Miejscowe infekcje wirusowe i bakteryjne
Spirala domaciczna
Metalowe implanty

Alergia na składniki stosowanych preparatów.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest:

Odmładzanie
Normalizowanie
Rewitalizowanie
Nawilżanie
Tonizowanie
Rozjaśnianie plam
Spłycanie zmarszczek
Lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów
Ujędrnienie biustu

Dodatkowo do osiągnięcia zamierzonych wyników w trakcje sesji zabiegu mezoterapii stosujemy preparaty stymulujące. Które są dostępne na naszym rynku w szerokiej gamie do wyboru . Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym ,niema żadnych uczuć dyskomfortu, w ostateczności lekkie mrowienie.Funkcja płynnej regulacji parametrów, dostosowuje terapię do odczuwalnego progu bólu klientki.Rozwiązanie technologiczne urządzenia MULTI COSMO 6 daje nam praktyczną i funkcjąnalną obsługę urządzenia,a gama funkcji zabiegowych którą posiada w sobie w 100 % pozwoli Państwu na poszerzenie zakresu usług wykonywanych w gabinecie.

MULTI COSMO 6 ZAWIERA:

Mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic)- Mikrodermabrazja jest samoczynną technologią złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na pozbyciu się – oczyszczaniu, ścieraniu warstwy skóry przy pomocy profesjonalnej aparatury wyposażonej w głowice ścierające, pokryte kryształkami autentycznego diamentu. Dzięki umiarkowanemu pozbyciu się górnych warstw naskórka w jego powłoce podstawnej dociera do intensywniejszego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Dzięki stopniowemu złuszczaniu nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn.

Wpływ mikrodermabrazji na skórę:

poprawa kolorytu i struktury skóry
zmniejszenie ilości zaskórników
zwężenie rozszerzonych porów
spłycenie powierzchownych zmarszczek
rozjaśnienie przebarwień i plam starczych
zmniejszenie łojotoku
spłycenie i wygładzenie blizn

Peeling Kawitacyjny

Peeling kawitacyjny – zwany również ultradźwiękowym przeprowadza się za pomocą specjalnej szpatułki (głowicy) połączonej ze źródłem drgań o częstotliwości ultradźwiękowej. Aparaty wykorzystywane w tej formie peelingów generują najczęściej falę ultradźwiękową o częstotliwości w granicach 0,25-0,35MHz Głównym obszarem działania peelingu ultradźwiękowego jest warstwa rogowa naskórka. Szybkie wibracje wywołują efekt podobny do rozpylania areozolu i sprawiają, że martwe cząstki ulegają oderwaniu od powierzchni zanieczyszczeń oraz martwych komórek naskórka, blokowanie drobnych porów i ułatwiają usunięcie z nich zalegającej masy łojowej. Oczyszczenie skóry i usunięcie warstwy rogowej przyspiesza procesy regeneracyjne. Wibracje mechaniczne stymulują mikrokrążenie oraz usprawniają procesy metaboliczne.

Wskazania:

Skóra wymaga głębokie nawilżenia
Terapia zapobiegająca powstawaniu cellulitu
Poprawa jędrności i kolorytu skóry
Redukcja przebarwień
Poprawa mikrokrążenia w tkance podskórnej
Zmniejszenie procesu włóknienia
Wzrost produkcji elastyny i kolagenu
Silne działania przeciwutleniające
Redukcja zwiotczałej skóry
Głębokie nawodnienie, aż do poziomu komórkowego
Ujędrnianie wiotczejącej skóry
Szczególnie polecana dla skóry chcącej zwiększenia elastyczności, ujędrnienia i wymodelowania, a także uzyskania widocznego efektu redukcji grubości tkanki tłuszczowej

Przeciwwskazania:

alergia na preparaty używane w koktajlach
ciąża, okres karmienia piersią
niewyrównane choroby metaboliczne w tym cukrzyca
stany zapalne na skórze bakteryjne, wirusowe, grzybicze
choroba nowotworowa

Sonoforeza - jest zabiegiem wspomagającym transport substancji czynnych w głąb skóry. W zabiegach sonoforezy stosuje się preparaty w formie roztworów wodnych, żeli, kremów i emulsji. Gęste substancje, o dużym współczynniku absorpcji, w większym stopniu pochłaniają falę ultradźwiękową, przez co pogarszają możliwość wnikania ultradźwięków do skóry. Zwiększenie przepuszczalności można uzyskać przez usunięcie przed zabiegiem wierzchniej warstwy rogowej naskórka lub jej naruszenie. Sprzyja temu peeling mechaniczny przed aplikacją ultradźwięków. Wibracje akustyczne wytwarzane podczas działania ultradźwięków powodują rozluźnienie i mikrouszkodzenia warstwy rogowej naskórka, przez co zwiększają jego przepuszczalność i ułatwiają wnikanie preparatu. Efekt termiczny działania ultradźwięków ,zarówno na skórę ,jak i na samą substancję wprowadzaną, zwiększa zdolność penetracji .Ogrzanie skóry polepsza jej ukrwienie, co ułatwia wnikanie leku do głębiej położonych tkanek.

Mezoterapia bezigłowa - 3 aplikatory

Głowice hot/cold - 2 głowice

Głowica LED

30 innych produktów w tej samej kategorii: