Urządzenie do mezoterapii Multi Cosmo 3 Zobacz większe
Urządzenie do mezoterapii Multi Cosmo 3

Multi Cosmo 3

Ostatnie egzemplarze!

Wielozadaniowe urządzenie do mezoterapii bezigłowej.

Więcej szczegółów

3 940,00 zł

Więcej informacji

Urządzenie do mezoterapii Multi Cosmo 3

Multi Cosmo 3 - jest to aparatura wielozadaniowa, która jest posiadaczką trzech niezwykle wspaniałych i przydatnych funkcji ,które to stanowią podstawę w tworzeniu zabiegów w gabinetach kosmetycznych .

Mikrodermabrazja diamentowa (9 głowic)

Peeling kawitacyjny

Mezoterapia bezigłowa (3 aplikatory)

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest to zabieg pozwalający na nieinwazyjne metody wprowadzania do skóry właściwej substancji leczniczych służących głównie do redukcji cellulitu i odmładzania skóry .

Do zabiegu używamy laseru biostymulującego i innowacyjnych impulsów elektrycznych, z wykożystaniem techniki drenażu limfatycznego, które mają za zadanie wprowadzić do skóry substancje aktywnej. Sesja pozwala na pokonanie bariery naskórkowej i przeniknięcie w głąb skóry składników aktywnych żelu, nosi nazwę Aquaforezy.

Fazy sesji zabiegu:

Aquaforeza to proces kilkufazowy. W początkowej fazie aktywnego transportu impulsy elektryczne mają za zadanie poszerzyć ujścia mieszków włosowych, gruczołów potowych i łojowych umożliwiając transport substancji leczniczych do głębszych warstw skóry. Jednocześnie nawilżają, odżywiają i regenerują skórę .Działają jako przeciw utleniacze oraz poprawiąją przepływ krwi w naczyniach mikrokrążenia.

W fazie drugiej - tonizacji mięśni - pobudza włókna mięśniowe i stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Trzecia faza – pobudzaniem drenażem limfatycznym – uaktywnia układ limfatyczny, ułatwia wydalanie produktów przemiany materii, stymuluje regeneracje skóry .

Te etapy terapii mogą być poprzedzane fazą laseroterapii .Naświetlanie wykonywane jest głowicą prysznicową, emitującą światło czerwone i podczerwone. Laseroterapia daje efekt biostymulujący, wzmaga przemiany komórkowe oraz nasila procesy naprawcze .

Wskazania do zabiegu :

Cellulit
Zmarszczki
Skóra sucha, wiotka, zmęczona
Objawy fotostarzenia skóry -,,fotoaging’’
,,skóra palaczy’’

Przeciwwskazania do zabiegu:

Nowotwory
Ciąża
Stwardnienie rozsiane
Rozrusznik serca
Padaczka
Zapalenie żył i naczyń chłonnych
Nadczynność tarczycy
Niedoczynność tarczycy
Menstruacja
Miejscowe infekcje wirusowe i bakteryjne
Spirala domaciczna
Metalowe implanty
Alergia na składniki stosowanych preparatów

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny - Jest to złuszczenie warstw martwego naskórka twarzy za pomocą ultradźwięków i dokładne oczyszczenie skóry dzięki czemu staje się ona ładniejsza i gładsza, wspomaga produkcję kolagenu, poprawia mikrokrążenie .Zabieg nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Przeciwwskazania:

Ciąża
Niewydolność krążenia
Osteoporoza
Metalowe części w ciele(implanty, aparaty na zęby itp.)

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest samoczynną technologią złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na pozbyciu się – oczyszczaniu, ścieraniu warstwy skóry przy pomocy profesjonalnej aparatury wyposażonej w głowice ścierające, pokryte kryształkami autentycznego diamentu. Dzięki umiarkowanemu pozbyciu się górnych warstw naskórka w jego powłoce podstawnej dociera do intensywniejszego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Dzięki stopniowemu złuszczaniu nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn.

Wpływ mikrodermabrazji na skórę

Poprawa kolorytu i struktury skóry
Zmniejszenie ilości zaskórników
Zwężenie rozszerzonych porów
Spłycenie powierzchownych zmarszczek
Rozjaśnienie przebarwień i plam starczych
Zmniejszenie łojotoku
Spłycenie i wygładzenie blizn

30 innych produktów w tej samej kategorii: