Urządzenie do elektrostymulacji + infrared BR-2029

BR-2029

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zadbaj o zdrowie i urodę swoich Klientek z urządzeniem do elektrostymulacji BR-2029. Ten wysokiej klasy sprzęt wzbogaci ofertę nie tylko salonów kosmetycznych i SPA ale jest także świetnym rozwiązaniem na poszerzenie oferty gabinetów.

Więcej szczegółów

2 390,00 zł

Opis

Kolor Biały
Model BR-2029
Wymiary 46 x 35 x 15 cm
Waga 7 kg
Wymiary opakowania 52 x 37 x 28 cm
Moc 15 W
Częstotliwość 100-650 Hz
Napięcie 220 V
Napięcie wyjścia 0-20 VPP
Natężenie wyjścia 0-0.25 mA
Gwarancja 2 lata
Inne Panel LCD. 5 programów sterowanych komputerowo (w tym program AUTO). 8 poziomów prędkości wykonywania programów. 10 niezależnie sterowanych obwodów, 10 sztuk pasów. Elektrody nadające się do dezynfekcji.

Więcej informacji

Skuteczna rehabilitacja z urządzeniem do elektrostymulacji BR-2029.
2w1: Zdrowie i uroda w jednym małym urządzeniu.

Zadbaj o zdrowie i urodę swoich Klientek z urządzeniem do elektrostymulacji BR-2029. Ten wysokiej klasy sprzęt wzbogaci ofertę nie tylko salonów kosmetycznych i SPA ale jest także świetnym rozwiązaniem na poszerzenie oferty gabinetów rehabilitacyjnych i terapeutycznych. Szeroki wybór programów i trybów pracy, prostota obsługi i nowoczesny wyświetlacz LCD to tylko kilka z jego zalet. Największym atutem są jednak rewelacyjne efekty jakie przynoszą zabiegi wykonywane przy jego wykorzystaniu.

Urządzenie do elektrostymulacji + infrared BR-2029 - działanie.
Działanie sprzętu BR-2029 bazuje na procesie elektrostymulacji mięśni (EMS – Electrical Muscle Stimulation), czyli na oddziaływaniu na dany mięsień lub grupę mięśni impulsami elektrycznymi, aby wywołać reakcję motoryczną. Dzięki wielości trybów pracy i programów, efekty zabiegów mogą się znacznie różnić: od rezultatów typowo rehabilitacyjnych (np. zmniejszenie obrzęków), aż po te kosmetyczno-pielęgnacyjne (m. In. redukcja tkanki tłuszczowej). Dodatkowo dzięki nagrzewającym się elektrodom urządzenie efektywnie wykorzystuje terapię infrared.

Elektrostymulator BR-2029 – zalety:
• zmniejszenie obrzęków,
• przywrócenie utraconej funkcji mięśnia,
• podniesienie temperatury,
• poprawę krążenia obwodowego,
• poprawę ogólną kondycji mięśni,
• stymulację mięśni,
• redukcję cellulitu,
• redukcję tkanki tłuszczowej.

30 innych produktów w tej samej kategorii: