Urządzenie do elektrostymulacji BR-2003

BR-2003

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowoczesne, specjalistyczne urządzenie do elektrostymulacji BR-2003 to idealny pomysł na wyposażenie zarówno salonów kosmetycznych jak i gabinetów terapeutycznych, a tym samym wzbogacenie ich oferty o dający świetne i szybkie efekty zabiegów.

Więcej szczegółów

1 449,00 zł

Opis

Kolor Biały
Model BR-2003
Wymiary 46 x 35 x 15 cm
Waga 7 kg
Wymiary opakowania 52 x 37 x 28 cm
Moc 15 W
Częstotliwość 100-650 Hz
Napięcie 220 V
Napięcie wyjścia 0-20 VPP
Natężenie wyjścia 0-0.25 mA
Gwarancja 2 lata
Inne Panel LCD. 5 programów sterowanych komputerowo (w tym program AUTO). 8 poziomów prędkości wykonywania programów. 10 niezależnie sterowanych obwodów. 10 sztuk pasów. Elektrody nadające się do dezynfekcji.

Więcej informacji

Urządzenie do elektrostymulacji BR-2003 – rehabilitacja & pielęgnacja. 

Zaawansowana technologia elektrostymulacji. 

Nowoczesne, specjalistyczne urządzenie do elektrostymulacji BR-2003 to idealny pomysł na wyposażenie zarówno salonów kosmetycznych jak i gabinetów terapeutycznych, a tym samym wzbogacenie ich oferty o dający świetne i szybkie efekty zabieg elektrostymulacji. Ogromny wybór programów oraz różnorodne tryby pracy zwiększają funkcjonalność i efektywność sprzętu oraz pozwalają idealnie dostosować parametry działania do potrzeb i oczekiwań. Wybierz urządzenie BR-2003 i zdobądź przewagę nad konkurencją.

Urządzenie do elektrostymulacji BR-2003 - działanie

Elektrostymulacja mięśni zwana także EMS (Electrical Muscle Stimulation) to zabieg, którego celem jest wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni przy wykorzystaniu impulsów elektrycznych. W zależności od wyboru programu i trybu pracy urządzenia, impulsy, wprawiające w ruch mięśnie, mogą działać terapeutycznie i rehabilitacyjnie lub dawać efekty kosmetyczne, np. redukować tkankę tłuszczową czy wzmacniać mięśnie.

Zastosowanie urządzenia elektrostymulującego BR-2003 pozwala na:

redukcję cellulitu,
poprawę ogólną kondycji mięśni,
stymulację mięśni,
redukcję tkanki tłuszczowej,
przywrócenie utraconej funkcji mięśnia,
zmniejszenie obrzęków,
podniesienie temperatury,
poprawę krążenia obwodowego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: