Kartridż do Mezoterapii Mikroigłowej 18-meso

18-meso

Nowatorski system kartridża MESO RE-VITAL umożliwia podłączenie kartridża do urządzenia od makijażu permanentnego.

Więcej szczegółów

32,00 zł

Więcej informacji

Kartridż MESO RE-VITAL – powierzchnię płytki, umiejscowionej w kartridżu, pokrywa 18 mikro-igieł, które bardzo delikatnie nakłuwają skórę. Dodatkowe 13 otworów umożliwia przepływ substancji aktywnej MESO RE-VITAL. Długość mikro-igieł to 0.5mm, nakłuwają skórę do głębokości 0.3mm. Mogą być wykorzystywane przy zabiegach medycyny estetycznej, w kosmetologii i kosmetyce, we względu na bezpieczne nakłuwanie, nieuszkadzające układu krwionośnego.

Kartridż MESO RE-VITAL w bezboleśnie wprowadza substancje aktywne o większych cząsteczkach do skóry właściwej.

MESO RE-VITAL mezoterapia mikroigłowa MESO RE-VITAL CONCEPT – umożliwia w prosty sposób wprowadzenie  substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Substancje aktywne działają stymulująco na metabolizm komórkowy i powodują regenerację skóry oraz poprawiają krążenie.

MESO RE-VITAL terapia Metodą MESO RE-VITAL polega na wprowadzeniu substancji aktywnych o cząstkach większych niż 200 um, np. witaminy, kwas hialuronowy – tak duże cząsteczki nie mogą przeniknąć w głąb skóry ze względu na ograniczoną przestrzeń między komórkami naskórka. Wykorzystując technikę mikronakłuć, substancje aktywne przenikają  do skóry właściwej niezależnie od struktury naskórka.

MESO RE-VITAL CONCEPT – koncepcja zabiegowa Meso Re-Vital med – zawiera kwas hialuronowy i peptydy;
wygładza zmarszczki mimiczne, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Meso Re-Vital fresh – zawiera kompozycję aminokwasów i witamin; regeneruje i odżywia skórę jest to idealny zabieg dla skóry dojrzałej.

Meso Re-Vital pure – zawiera aminokwasy, wyciąg z soi i korzenia ignamy; zabieg spa o właściwościach chroniących i regenerujących matową, zmęczoną i odwodnioną skórę; w widoczny sposób poprawia koloryt skóry.

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: