LipoRadioLogie™ VINCI

LipoRadioLogie VINCI

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Innowacyjna Technologia W Twoim Zasięgu

Urządzenie na rynku i jako jedyne wyposażone w funkcję: IR / LED / Rf / mechaniczny masaż rolkami / vacuum

Prosimy o kontakt w ustaleniu aktualnej ceny za urządzenie.

Więcej szczegółów

34 895,00 zł

Więcej informacji

Firma Proestetic oferuje najnowsze urządzenie LipoRadioLogie™ VINCI - główne zastosowanie do modelowania sylwetki i sesji zabiegów silnie liftingujący skórę uzbrojone w zaawansowane technologie.

LipoRadioLogie™ VINCI to innowacyjne połączenie najskuteczniejszych technologii dostępnych na rynku kosmetycznym mającej zdecydowany wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu i regenerację włókien kolagenowych.

LipoRadioLogie™ VINCI posiada :

BIPOLARNĄ FALĘ RADIOWĄ

PODCZERWIEŃ I ŚWIATŁO LED

MASAŻ MECHANICZNY ROLKAMI

VACUUM

LipoRadioLogie™ VINCI aż 4 różne głowice zabiegowe dzięki tej kombinacji możemy idealnie opracować wszystkie
partie ciała i twarz, szyję , dekolt.

2 x głowice do twarzy, szyi ,dekoltu oraz okolicy oczu przeznaczone do zabiegów liftingujących, zagęszczających tkankę łączną oraz poprawiających owal twarzy.

2 x głowice do zabiegów modelujących, antycellulitowych, poprawiających napięcie skóry łączące w sobie synergiczne działanie fali radiowej ,światła LED, podczerwieni, mechanicznego masaży ruchomymi rolkami oraz podciśnienia

Zastosowanie bipolarnej fali radiowej o częstotliwości 13 MHz pozwala nam opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej i tkankę tłuszczową; przenikalność fali radiowej w urządzeniu LipoRadioLogie ™ VINCI dochodzi między 0,5- 1,5 cm w głąb tkanki.

Podczerwień i światło LED o długości fali 690-2500 nm perfekcyjnie podgrzewa fibroblasty, przyspiesza syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, ma wpływ na przyspieszenie metabolizmu komórkowego i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek /tkanek.

Synergiczne działanie zassania oraz mechanicznego masażu rolkami, o płynnej regulacji szybkości i kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

Z LipoRadioLogie ™ Vinci Twój gabinet będzie miał do zaoferowania bogatą ofertę szkutecznych zabiegów poszukiwanych sesji zabiegów.

DANE TECHNICZNE :

BI-POLAR RF POWER ? 50W 13MHZ
MOC RF 0.5-50J/CM3
VACUUM 16CUM/H
MAX. MOC PODCZERWIENI : ?20W
SPEKTRUM ŚWIATŁA PODCZERWONEGO : 690 - 2500 NM
EKRAN : WYSOKIEJ JAKOŚCI DOTYKOWY EKRAN LCD8.4"
WAGA 50 KG
WYMIARY: 680X600X1200 MM
POBÓR PRĄDU 230 VAC; 50/60 HZ; SINGLE PHASE

Technologia LipoRadioLogieTM inowacyjny system o bezkonkurencyjnej metodzie do walki z niedoskonałościami sylwetki i doskonały sposób intensywnego liftingu twarzy, modelowania owalu lub niwelowania opadającej powieki.

LipoRadioLogie™- Vinci to nie tylko maszyna ale bardzo rozbudowany program : z płytą z ćwiczeniami ( trener personalny) oraz specjalnie ułożoną dietą. Do wykonania zabiegu proponujemy specjalnie stworzony preparat o niezwykle bogatym składzie , który w idealny sposób wspomaga wykonanie zabiegu oraz pielęgnuje skórę.

LipoRadiologie ™ Vinci Design w kolorze : czarnym i białym

30 innych produktów w tej samej kategorii: