Dane do przelewów:

Aleksandra Górecka

49 1140 2004 0000 3702 7935 3512

mBank

ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa

O NAS

Sklep internetowy Proestetic, powstały z inicjatywy Aleksandry Góreckiej, istnieje już od 2010 r. Od tej pory przeszedł ogromną metamorfozę, poczynając od nowej szaty graficznej i łatwego w obsłudze panelu poprzez wygodę w poruszaniu się po wszystkich działach i kategoriach, kończąc na znacznemu rozszerzeniu i urozmaiceniu naszej oferty. Najnowsze zmiany obejmują całkowitą modernizację serwisu, która przekłada się przede wszystkim na czytelność, szybkość i łatwość użytkowania, wyszukiwania oraz filtrowania pożądanych produktów.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Nieskromnie chcielibyśmy zapewnić Państwa o naszym bogatym doświadczeniu popartym ścisłą współpracą z wieloma dostawcami i partnerami, którzy w pełni nam zaufali i zawierzyli naszym działaniom. Jesteśmy jednym z największych serwisów z urządzeniami kosmetycznymi, meblami oraz odzieżą przeznaczoną do salonów kosmetyczno-fryzjerskich, salonów odnowy biologicznej, gabinetów makijażu permanentnego i ośrodków Spa. Pragniemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz udostępnionych przez nas produktów kosmetycznych, zatem mają Państwo możliwość zapoznać się z ogromną ich bazą w jednym miejscu. Nieustannie rozwijamy i doskonalimy nasz sklep internetowy, co pozwala nam utrzymać naszą zasłużenie wysoką pozycję na współczesnym rynku kosmetycznym.

NASZA OFERTA

W naszej bogatej ofercie posiadamy najlepszej jakości, najbardziej i innowacyjne urządzenia oparte na nowoczesnych technologiach. Zakupy w naszym sklepie internetowym są w pełni bezpieczne i proste w obsłudze. Kooperujemy z najlepszymi, największymi światowymi producentami urządzeń kosmetycznych. Systematycznie bierzemy udział w wielu profesjonalnie zorganizowanych zjazdach i konferencjach poszerzających naszą cenną wiedzę z zakresu produktów, które Państwu udostępniamy za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, ich technik działania i możliwości zastosowania. Dzięki temu możemy przekazać naszym najbardziej wymagającym wszystkie informacje związane z zakupem danego urządzenia i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

KOSMETYKA, MAKIJAŻ PERMANENTNY I FRYZJERSTWO

W ofercie dystrybuowanych przez nasz Zespół Proestetic produktów mogą Państwo znaleźć lasery kosmetyczne, specjalistyczny sprzęt służący do emitowania ultradźwięków i do frakcjonowania skóry, lasery IPL/RF, urządzenia do mezoterapii bezigłowej i mikroigłowej, urządzenia do zabiegów mikrodermabrazji i oxybrazji. Ponadto udostępniamy Państwu maszyny do makijażu permanentnego, w tym urządzenie Biodermalogic Viva Digital, pigmenty i kartridże potrzebne do tego zabiegu.
Znając realia polskiego rynku kosmetycznego oraz dbając o ciągły rozwój naszych Klientów i ich firm, udostępniamy najnowocześniejsze kombajny kosmetyczne (urządzenia multifunkcyjne) będące niezbędnym wyposażeniem każdego renomowanego salonu. Wśród innych urządzeń będących na stałe w naszej ofercie, są także lasery do wprowadzania kwasu hialuronowego w głąb skóry, darsonwale, urządzenia do galwanizacji, żelazka przeciwzmarszczkowe, wiele modeli wapozonów oraz nowoczesne kamerki przeznaczone do diagnozy skóry. Ponadto oferujemy różnorodne specjalistyczne maszyny służące do modelowania i kształtowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej.
Proponujemy również urządzenia do dezynfekcji oraz sterylizacji zaspakajające potrzeby zarówno salonów kosmetycznych, jak też innych placówek, gdzie higiena i dezynfekcja stanowią kluczowy element funkcjonowania. Nasz sklep internetowy posiada także w swojej ofercie akcesoria kosmetyczne, takie jak profesjonalne lampy, frezarki i pochłaniacze. Ponadto mają Państwo możliwość zapoznać się z luksusową i wysokiej klasy odporną na długoletnie użytkowanie kolekcją odzieży medycznej, kosmetycznej oraz fryzjerskiej, w skład której wchodzą pięknie profilowane spodnie, spódnice, fartuszki i tuniki.
Udostępniamy Państwu także wykonane z najwyższej jakości materiału produkty przeznaczone dla profesjonalnych salonów fryzjerskich. Wśród nich mogą Państwo zakupić najlepsze suszarki, wagi fryzjerskie, pomocniki, fotele, myjki, taborety. Sprzęt, jaki się tu znajduje gwarantuje wysoki komfort i wygodę podczas wykonywanej pracy. Natomiast do mebli, jakie prezentujemy należą fotele elektryczne i hydrauliczne, stoliki, biurka i taborety kosmetyczne. Pamiętając o tym, że wyposażenie salonów jest niezwykle istotnym elementem wizerunku, są to meble bardzo eleganckie i wysoko funkcjonalne.

POSTAW NA DBAŁOŚĆ O KLIENTA I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

Zdając sobie sprawę z tego, iż internetowa sprzedaż w dalszym ciągu cieszy się dużym zainteresowaniem w tej branży, za nasz cel obraliśmy sobie zaspokojenie Państwa oczekiwań i potrzeb w związku z doborem odpowiednich dla siebie produktów. Nasz sklep internetowy to dogodne narzędzie łatwych, trafnych i bezpiecznych zakupów. Nasz sklep internetowy został stworzony przede wszystkim z myślą o tych, którzy największą wagę przywiązują do wysokich standardów w obsłudze Klienta, dlatego też dbają o najwyższej klasy, skuteczny i bezpieczny sprzęt.

Wyposażenie salonów kosmetycznych i fryzjerskich, które selekcjonujemy do naszego sklepu internetowego pochodzą od największych światowych producentów istniejących na rynku kosmetycznym od wielu lat. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy są z nami od początku naszego istnienia i wciąż do nas wracają, a także tym, którzy deklarują chęć współpracy z nami. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dostosowujemy się do Państwa potrzeb i dążymy do tego, by spełniać Państwa oczekiwania na najwyższym poziomie. Życzymy powodzenia w kreowaniu Państwa wizerunku i będziemy niezmiernie dumni dokładając do tego wszelkich swoich starań.


Z poważaniem,

Zespół Proestetic